CENTECH - systém pre opravy behúňov a bočných stien radiálnych pneumatík. Záplaty sa vyrábajú vo veľkosti od 45 x 75 mm do 255 x 625 mm.
  TECH RADIAL-SEAL a UNI-SEAL umožňujú rýchlu a trvalú opravu prierazu radiálnej alebo diagonálnej pneumatiky pomocou hríbika. Systémy RADIAL-SEAL a UNI-SEAL používajú špeciálne náradie, ktoré je v ponuke TECH.
  Samovulkanizačné kvapaliny TECH sú nehorľavé a určené pre opravu duší, pneumatík a pre pásiky PERMACURE. Dodávajú sa v tubách 10, 20 a 50 ml, v plechovkách 945 ml a 3.5 litra. Špecialitou sú nádobky so štetcom umiestneným vo vrchnáku alebo s výklopným kvapátkom pre opravu pomocou pásika PERMACURE.
  PERMACURE - je systém špeciálných pásikov vystužených nylonovým kordom, pre rýchlu opravu behúňa a boku pneumatiky. Umožňujú opravu bez demontáže pneumatiky z disku. Pásiky doslova zatečú do prierazu a zvulkanizujú s pneumatikou.
  Súčasťou techológie TECH sú aj dodávky vysokokvalitného ručného pneumatického náradia. V ponuke sú:
 - nízkootáčkové
 - a vysokootáčkové vŕtačky, brúsky, spoločne s adaptérmi pre náradie,
 - účinná rýchloodsávacia pištoľ, vyfukovacia hadica a prípojné hadice a koncovky.
  Súčasťou programu TECH sú nástroje pre rýchle a efektívne opravy poškodených miest pneumatík, ako sú: frézy, brúsne a zdrsnovacie kotúče, profilové kotúče, kruhové rezacie nože a prerezávačky dezénu osobných a nákladných pneumatík.