Predstavujeme Tech Europe           


Výrobca a distribútor materiálov a riešení pre opravy pneumatík.

História Tech Europe siaha až do začiatku 1960, kedy Bridgeport Brass Inc. investovala v Severnom Írsku a v jednej fáze zamestnávala v Lisburne viac ako 400 ľudí pre výrobu ventilov osobných a nákladných automobilov. Neskôr, v roku 1965, rozšíril výrobu o výrobky súvisiacich s opravou pneumatík. Obchod prosperoval a rástol a následne sa v roku 1998 spojil s Tech International (USA), so súhlasom zabezpečovať všetky európske firmy Tech. Od tej doby do dnes Tech International si udržiava kontrolný podiel v európskych operáciách.
Dnes Tech Europe aj naďalej vyrába v Lisburne, úzko spolupracuje s Tech International, a dodáva európskym zákazníkom prostredníctvom distribučnej siete.Súčasťou tejto siete sa stal aj ROTOBALANCE s.r.o., ktorý získal výhradné zastúpenie pre Slovenskú republiku. Veríme, že rozšírením tohto sortimentu uspokojíme aj tie najnáročnejšie požiadavky našich zákazníkov.

 

 

TPMS

Čo je to TPMS?

TPMS - Tyre Pressure Monitoring System čiže systém sledovania tlaku v pneumatikách

TPMS meria a zobrazuje tlak a teplotu vzduchu v pneumatikách. Reaguje na únik tlaku vzduchu z pneumatík a včas varuje vodiča. Senzory v kolesách vozidla sledujú tlak v pneumatike a vysielajú signál do prijímača, ktorý je umiestnený vo vozidle. Ak prijímač vo vozidle zaznamená rozdiel v tlaku, automaticky varuje vodiča signalizáciou kontrolky na prístrojovej doske.
Systém bol prijatý legislatívou EÚ a výrobcovia majú povinnosť všetky nové vozidlá vyrobené po 1. novembri 2014 povinne vybaviť týmito systémami.
(Nariadenie Európskeho parlamentu a Rady (ES) č 661/2009 z 13. júla 2009)

Viac informácií získate prostredníctvom našich obchodných zástupcov a účasťou na našich odborných školeniach, ktoré sú pre našich registrovaných zákazníkov poskytované zadarmo.

Produkty nájdete v našom e shope.

KATALÓG TU